Põhja-Tallinna linnaosakogu kiitis heaks linnaosavanema kandidaadi

Põhja-Tallinna linnaosakogu toetas Manuela Pihlapi kandidatuuri Põhja-Tallinna vanema ametikohale, uueks linnaosakogu esimeheks kinnitati Andrei Birov ja aseesimeheks Karin Paulus.

“Mida aeg edasi, seda rohkem tahavad inimesed linnakeskkonna arendamisel sõna sekka öelda. Linnaosa vanemana pean oluliseks koostööd nii linnaosa elanike kui ka linnaosakoguga,” ütles Manuela Pihlap. “Põhja-Tallinn on kiiresti arenev piirkond. Oluline on, et seejuures ei saaks kannatada looduskeskkond, säiliks ajalooline väärtus ja hõng ning me kõik mahuksime liikuma – nii jala, ratta, ühistranspordi, vankri kui ka autoga.“

Andrei Birov valiti Põhja-Tallinna linnaosakogu esimeheks ka 2013 ja 2017. aastal. „Põhja-Tallinn kasvab ja areneb pidevalt ning on juba pikemat aega tuntud selgelt eristuva ja atraktiivse linnaosana. Siia soovitakse luua kodu ja siinseid parke ning rannaalasid käiakse imetlemas ka väljastpoolt Tallinna,“ ütles linnaosakogu esimees Andrei Birov. Ta lisas, et linnaosakogu teeb omalt poolt kõik, et linnaosa areng läheks jätkuvalt ülesmäge, et meil oleksid konstruktiivsed suhted nii heade koostööpartneritega kui ka põhjatallinlastega.

Põhja-Tallinna linnaosakogusse kuulub 21 liiget.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga