Tallinna Giidide Ühing kutsub jõuluhõngulist vanalinna avastama

Advendiaja algusest kuni jaanuari alguseni kutsuvad Tallinna Giidide Ühingu liikmed Tallinna vanalinna jõuludega seotud paiku taasavastama.

Parimate giidide juhatamisel on võimalik kuulda põnevaid lugusid, kus põimitakse teadmisi 600 aasta tagustest jõuludest tänapäeva pühade tähistamise kommetega. Jõuluehtes vanalinnas ringi jalutades saab teada, kus kohast said hansakaupmehed piparkookide tegemiseks vürtse, kuidas peeti jõulujootusid ja kuis toodi Raekoja platsile esimene jõulupuu, aga kuuleb ka palju teisi lugusid. Kindlasti ei unustata ka lapsi, kõiki osalejaid viiakse vaatama neid paiku vanalinnas, mis just jõuludega seotud nii praegusel ajal kui ammusel. Otsitakse üles kõik jõulukuused ja jõulusõimed.

Ekskursioonid toimuvad vabas õhus ning kuni 2. jaanuarini ning ekskursioonid on eesti, vene ja inglise keeles, kestvusega kuni 1,5h. Tuurid toimuvad laupäeviti-pühapäeviti algusega kell 14. Kui soovitakse ekskursiooni mõneks muuks ajaks tellida, tuleb kirjutada erisoovist meiliaadressile info@tgy.ee.

Täiskasvanu pilet maksab 10 eurot, lapsed (6-12a) 5 eur, väiksemad on tasuta.
Pileteid saab osta eelmüügist Fienta piletimüügikeskkonnas või sularahas otse giidilt.

Kohtumispaik giidiga ja tuuri algus on Raekoja ees kella all. Giidi tunned ära Tallinna Giidide Ühingu lipukese järgi.

Piletid:
https://fienta.com/et/s/joulud-vanalinnas

Rohkem infot:
https://tgy.ee/ekskursioon-joululood-vanalinnas-27-11-02-01/

Vaata ka:
https://www.facebook.com/www.tgy.ee/
Visittallinn

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.