Tallinna Lasteaed Kraavikrõlli projekt „Helkuri patrull“

November oli märkamise kuu. Kraavikrõlli lasteaias käivitus õpetaja Reelika Abneri eestvedamisel projekt „Helkuri patrull“.

Tegime üleskutse vanematele ja töötajatele tuua lasteaeda kodus või töökohal kasutult seisvad helkurid, et need siis inimestele, kellel helkurit ei ole, edasi jagada.

Õla pani alla ka endine Nõmme linnaosa vanemalt Grete Šillis, kellelt saime jagamiseks 50 Nõmme helkurit. Lasteaed pani sinna juurde veel 50 Kraavikrõlli helkurit.

Tiigrite, Tähekeste ja Lottede rühma lapsed käisid Nõmmel ja Männikul helkuri patrullis. Inimestele, kellel helkurit ei olnud, kingiti helkur. Sel moel jagati laiali umbes 150 helkurit. Inimesed olid lastele väga tänulikud ja nii mõnigi pani helkuri kohe jope külge. Lapsed said patrullimise käigus palju positiivseid emotsioone, mistõttu nad muutusid julgemaks ning enesekindlamaks. Loodetavasti kannavad kõik helkurisaajad oma helkureid ja on seeläbi liikluses nähtavamad.

Kuna aga helkureid kogunes üle 500, siis panime üles kolm helkuriposti lasteaia väravatesse ja õuealale, kust möödujad said endale helkuri võtta. Igal hommikul täidetud postid olid õhtuks alati tühjad.

Kraavikrõlli pere soovib kõigile turvalist liiklemist!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga