Pirita jagab tasuta graniitsõelmeid

Sõelmeid saab kuni 17. detsembrini linnaosavalitsusest. Iga kinnistu saab ühe 25 kg koti sõelmeid.

Pirita linnaosa valitsus jagab talviseks kõnniteede hoolduseks tasuta graniitsõelmeid. Sõelmeid saab alates tänasest kuni 17. detsembrini linnaosavalitsusest. Pirita linnaosa vanema Tõnis Liinati sõnul on linnaosavalitsus jaganud tasuta graniitsõelmeid aastaid. “Libeduse tõrjumisel ja lume rookimisel on oluline osa nii omavalitsusel, kinnistuomanikel kui ka korteriühistutel. Seetõttu jagame tasuta talviseks majaesiste kõnniteede hooldamiseks ja libeduse tõrjeks iga kinnistu kohta ühe koti ehk 25 kilo graniitsõelmeid,” ütles Liinat. Üks kott tasuta sõelmeid on võimalik saada ka igal korteriühistul.
Linnaosavalitsus on varunud jagamiseks ligi kolm tonni graniitsõelmeid. “Vajaduse korral tellime sõelmeid juurde. Oluline on, etlibeduse saabudes oleks igal majapidamisel graniitsõelmed käepärast ning ohutu liikumine tagatud,” lisas linnaosavanem.
Kinnistu omanik või esindaja saab sõelmekoti linnaosavalitsusest Kloostri tee 6 esmaspäeval kella 15–18 või neljapäeval kell 10–12. Rohkem infot linnamajanduse osakonnast telefonil 645 7616 (Ülle Vunk).
Tuhka või kloriide lume- ja libedustõrjeks kõnniteedel kasutada lubatud ei ole.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.