Haaberstis aitab avalikku korda tagada turvapatrull

Haaberstis aitab avalikku korda tagada turvapatrull
Haabersti
Elina Rannaste

T, 16/05/2023 – 00:00
Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et linnaosavalitsus on turvafirmaga suviti koostööd teinud juba mitmeid aastad. „Turvapatrulli eesmärk on avaliku korra tagamine ning nende põhirõhk on avalikus kohas alkoholi tarbimise keelust kinnipidamise kontrollimine ja napsitajate korrale kutsumine,“ ütles linnaosavanem ja lisas, et turvafirma ei asenda siiski politseid vaid on täiendavaks abiks. 

„Turvateenuse osutamine toimub igapäevaselt kuni septembri keskpaigani ning sisaldab nii jalgsi patrullimist kui autopatrulli tööd. Turvapatrulli suurem tähelepanu on pööratud Nurmenuku ja Järveotsa kaubanduskeskuste ümbrusele ning aktiivse kasutusega puhkealadele nagu Õismäe tiigi pargiala ja Harku järve puhkeala ning spordi- ja mänguväljakutele,“ rääkis Siljanov ning lisas, et turvafirma teeb teenuse osutamisel tihedat koostööd ka politsei ja munitsipaalpolitseiga.

Elanikud, kes märkavad linnaosas avaliku korra rikkumist saavad sellest ka ise turvapatrullile operatiivselt teada anda. Tähelepanekud Haabersti linnaosas avaliku korra rikkumistest on oodatud iga päev kell 10-22.00 telefonil 56686298.

Haabersti linnaosavalitsus on sõlminud turvateenuse osutamiseks lepingu OÜ K Securityga, kes osutab linnaosas turvateenust 15. maist kuni 15. septembrini 2023. Teenuse maksumus kogu perioodiks on 30759 eurot.
 
haabersti
Turvapatrull Haaberstis 2023.jpg


Estonian

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga