Seenioride filmiklubi läks suvepuhkusele

Täna kogunes sel kevadhooajal viimast korda kinoseansile seenioride filmiklubi.

„Seenioride filmiklubi kinoseansid on väga populaarsed. Kindlasti kavatseme sügisest selle ilusa tavaga jätkata. 15. märtsil alanud kevadhooaja jooksul vaadati ära kuus värsket maailmatasemel filmi, mh Kupee nr 6, Gucci tragöödia, Luupainaja allee. „Täissaalid kinnitavad, et eakatele on sellist meelelahutust ja koosolemist väga vaja. Filmiklubiga saavad liituda kõik Kesklinna linnaossa sisse kirjutatud eakad elanikud. Seega jälgige reklaami ja sügishooaja kätte jõudes ühinege,“ ütles Kesklinna vanem Monika Haukanõmm.

Iga filmiklubi kinoseanssi vaatab keskmiselt 300 klubiliiget, seega kevadhooaja kuue filmi peale kokku umbes 1800 vaatajat. Kevadhooajal nähtud filmide kogupikkus oli umbes 14 tundi.

Tallinna kolme linnaosa – Kesklinna, Kristiine ja Põhja-Tallinna – koostöös korraldatava filmiklubi tasuta seansid toimuvad kaks korda kuus Coca-Cola Plaza kinos (Hobujaama tn. 5). Järgmine hooaeg algab septembri keskpaiku.

„Eakate filmiklubi on väga populaarne, suurem osa seanssidest on läinud täismajale. Seenioride filmiklubi on hea võimalus vanemaealistele kinos käimiseks, suhtlemiseks ja toreda filmivalikuga tutvumiseks,“ kommenteeris Jaanus Riibe, Kristiine linnaosa vanem kinoseansside rolli seenioride seisukohast. „Filmiklubi on heaks täienduseks teiste kultuurisündmuste kõrval, mida linn eakatele pakub. Hea meel on ka selle üle, et filmikunst on eakate hulgas nii populaarne, et viimasel hooajal oleme pidanud juurde võtma mitu täiendavat saali,“ lõpetab Riibe.

Filmiklubiga võivad liituda kolme linnaosa elanikud alates 60 eluaastast. Filmiklubi tegevusega seotud küsimuste korral palume pöörduda Põhja-Tallinna Valitsuse tel. 6457000, Tallinna Kesklinna Valitsuse tel. 6457200 ja Kristiine Linnaosa Valitsuse tel 6457100.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.