Põhja-Tallinna valitsus otsib noorte juhendajaid suveprogrammi, mis toimub juunis ja augustikuus.

Põhja-Tallinna valitsus otsib noorte juhendajaid suveprogrammi, mis toimub juunis ja augustikuus. 7-11 aastastele noortele suunatud suveprogrammi “Minu Põhja-Tallinn” baasiks on Pelgulinna Gümnaasium.

Suveprogramm toimub Põhja-Tallinnas juba viiendat aastat.

Tegevuste läbivaks teemaks on Põhja-Tallinna linnaosa ning programmi raames külastatakse põnevaid kohti nii kohalikus linnaosas, kui ka Tallinnas üleüldiselt. Suve jooksul toimub kolm 5-päevast vahetust: 13.-17.juuni, 27.juuni-01.juuli ning 22.-26.august 2022 ning iga vahetuse jaoks oleks vaja leida 10 noortejuhti. Töötasu on 300 eurot (bruto) ühe vahetuse eest. Kandideerida on võimalik kõikidesse vahetustesse.

Kandideerimisavaldused palume saata e-postile kaia.kask@tallinnlv.ee. Rohkem infot: https://talendipank.ee/toopakkumine/qpsnwx-109?fbclid=IwAR2Yb17QBxKeKxZZHmVowPtfJiVsrWKr0MmlEgEdq00F1Y2q5CMPm1uYCiA

Sisutiheda suvise programmi raames on meil õnnestunud pakkuda linnaosa noortele uusi võimalusi toredaks ajaveetmiseks, omavaheliseks sotsialiseerimiseks ning linnaosa tundmaõppimiseks. Laagrivahetuse raames toimuvad erinevad töötoad ja tegevused, mis toetavad noorte loomingulist ja füüsilist aktiivsust. Programmi eesmärk on märgata noori, kes vajavad rohkem toetust, tähelepanu ning kes ei osale järjekindlalt huviharidustegevuses. Kaasates neid noori suvistesse arendavatesse koostegemistesse ja huvitavatesse ühisettevõtmistesse avardub noore silmaring ning see loob pinnase uute oskuste omandamisele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.